Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ułatwiają prowadzenie interesu

30 kwietnia 2020 | Dodatki Jednodniowe

Zdalne prowadzenie biznesu wymaga odpowiednich narzędzi. Nowoczesne rozwiązania biznesowe i technologiczne pozwalają na szybkie i intuicyjne przeniesienie firmy do sfery online bez uszczerbku dla przedsiębiorstwa.

Pandemia koronawirusa znacznie zwiększyła zainteresowanie firm digitalizacją i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań.

Nowością dla wielu przedsiębiorstw była konieczność błyskawicznego przeorganizowania całej firmy na nowy sposób komunikacji, zarządzania zespołem, a przede wszystkim realizowania procesów biznesowych.

– Gotowość do przełączenia się na tryb online zależy przede wszystkim od tego, jakich narzędzi technologicznych wspierających pracę firma używała dotychczas. Programy do zdalnej komunikacji czy chmurowe rozwiązania pozwalające np. pracować wspólnie nad jednym dokumentem są w obecnej sytuacji nieodzowne w sprawnym prowadzeniu projektów. Firmy powinny jednak zadbać również o inne narzędzia, które dziś pozwolą im zachować ciągłość biznesową, a po ustabilizowaniu sytuacji usprawnią prowadzony biznes – mówi Artur Miękina, dyrektor sprzedaży projektów kluczowych w Asseco Data Systems.

Eksperci podkreślają, że dobry dostawca systemów informatycznych nie powinien się ograniczyć wyłącznie do zaspokojenia potrzeb zgłoszonych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11647

Wydanie: 11647

Spis treści

Reklama

Ściągawka przedsiębiorcy

Nieprzypisane

Zamów abonament