Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Netanjahu przegrywa z epidemią

21 lipca 2020 | Świat | Piotr Jendroszczyk
Tel Awiw Podczas sobotnich protestów antyrządowych dochodziło do starć z policją. Negatywnym bohaterem demonstracji  jest Netanjahu.  Dwie trzecie Izraelczyków uważa, że nie daje sobie rady ze zwalczaniem koronawirusa
źródło: AFP
Tel Awiw Podczas sobotnich protestów antyrządowych dochodziło do starć z policją. Negatywnym bohaterem demonstracji jest Netanjahu. Dwie trzecie Izraelczyków uważa, że nie daje sobie rady ze zwalczaniem koronawirusa

Ani proces w sprawach korupcyjnych, ani przeciwnicy polityczni nie byli w stanie pokonać izraelskiego premiera. Uczynić to może koronawirus.

Prokurator generalny, przedstawiając kilka miesięcy temu akt oskarżenia pod adresem premiera Beniamina Netanjahu, tłumaczył, że jest to człowiek wielu talentów, który może równocześnie pełnić szereg obowiązków. Nawet jako urzędujący premier znajdzie więc także czas na czynny udział w procesie w trzech sprawach korupcyjnych.

Sąd postanowił właśnie, że od stycznia przyszłego roku proces rusza na dobre i bez względu na epidemię koronawirusa i nawet trzy razy każdego tygodnia odbywać się będą zeznania świadków.

Słowa prokuratora sprzed kilku...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11715

Wydanie: 11715

Spis treści

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament