Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Hołownia planuje długi polityczny marsz do wyborów

21 lipca 2020 | Kraj | Michał Kolanko

Obywatelski kandydat z wyborów prezydenckich deklaruje, że chce być obok sporu między dużymi blokami politycznymi. W planach ma start w wyborach do Sejmu w 2023 roku. W sierpniu rusza ponownie w trasę.

Szymon Hołownia i jego ludzie szykują organizacyjne i merytoryczne zaplecze, by rozpocząć przygotowania do startu w kolejnych wyborach – do Sejmu w 2023 roku. Po rezultacie, który sam Hołownia uznał za „wynik swoich marzeń", zadaniem stojącym przed nim i jego ludźmi jest przebudowa organizacji z kampanii wyborczej w trwały projekt polityczny. Szuka też nowych wyborców. I co ciekawe, już teraz ma dość precyzyjnie wybraną grupę. – W 2023 roku będzie na rynku 3 mln nowych wyborców. Już teraz możemy ich spotkać, już dziś się dla nich organizujemy. To jest fakt, mamy za chwilę dopływ świeżej krwi. Oni nie są niewolnikami układu PiS–PO. Można tu wiele zrobić – powiedział w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11715

Wydanie: 11715

Spis treści

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament