Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Bogaty przewodnik po naborach PARP

17 kwietnia 2024 | Ekonomia i rynek | Piotr Skwirowski
Wśród celów, które swoimi programami wspiera PARP, jest rozwój badań i innowacyjności
autor zdjęcia: AdobeStock
źródło: Rzeczpospolita
Wśród celów, które swoimi programami wspiera PARP, jest rozwój badań i innowacyjności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowała przewodnik po licznych programach wsparcia, które ma w swojej ofercie dla firm. Do wzięcia są duże pieniądze.

– W ramach swojej misji stymulowania rozwoju gospodarczego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości aktywnie wspiera przedsiębiorczość i innowacyjność w Polsce. Z obecnie dostępnych naborów mogą skorzystać właściciele firm, instytucje badawcze i jednostki samorządu terytorialnego, aby nieustannie się rozwijać – napisała PARP we wstępie do swojego przewodnika. Zaznaczyła, że wsparcie finansowane jest w ramach programów z perspektywy 2021–2027: Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej, Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

PARP radzi, by uważnie studiować jej ofertę i dostępne nabory do poszczególnych programów. Przekonuje, że odpowiednio wcześniej zaplanowany udział w programach umożliwi zdobycie potrzebnych środków finansowych w postaci dofinansowania oraz merytoryczne wsparcie, co przełoży się na sukces ambitnych przedsięwzięć biznesowych.

Usługi rozwojowe 4.0

Listę dostępnych obecnie naborów w PARP otwierają „Usługi rozwojowe 4.0”, finansowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS). Nabór ten jest szansą dla podmiotów zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych.

BUR...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12851

Wydanie: 12851

Spis treści

Reklama

Zamów abonament