Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Jesteśmy największym deweloperem na Bałtyku

11 czerwca 2024 | Ekonomia i rynek | Marcin Piasecki
autor zdjęcia: mat. pras.
źródło: Rzeczpospolita

Mamy do zaoferowania know-how i szerokie doświadczenie w realizacji morskich farm wiatrowych – mówi Katarzyna Suchcicka, prezes OX2 Polska.

OX2 Polska ma duże doświadczenie w realizacji farm wiatrowych na Bałtyku w krajach skandynawskich. Jak można je wykorzystać w warunkach polskich?

Rozwijamy morskie farmy wiatrowe na wodach terytorialnych Szwecji i Finlandii. Wolumen, który rozwijamy, pokazuje, że jesteśmy największym deweloperem na Bałtyku. Projekty te rozwijamy od wielu lat, naturalne jest więc, że chcemy nasze doświadczenia przełożyć na rynek polski. Mamy do zaoferowania know-how i szerokie doświadczenie związane z technologią, a także ze sposobem prowadzenia dialogu ze społecznością, administracją i marynarką wojenną. Dodatkowo tak wielki wolumen, który rozwijamy, pozwala na uzyskanie efektu skali, co w przełożeniu na rynek polski...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12895

Wydanie: 12895

Spis treści
Zamów abonament