Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Targi pachnące truflami

24 kwietnia 1998 | Gazeta | WK

WŁOCHY

Tanie wakacje pod pomarańczą

Targi pachnące truflami

Wiosenne słońce rozleniwia przechodniów na ulicach Parmy. Wszystko staje się wokół trochę nierealne. Sądziłem, że Targi Agroturystyczne -- Turismo Verde -- będą czymś bardzo realnym. Kiedy jednak wszedłem do olbrzymiej hali, przekonałem się, że wiosenny sen trwa. Uderzył mnie nie dający się określić zapach. Lasu, grzybów, trufli, szynki parmeńskiej, salami, serów i sam już nie wiem czego.

Targi Agroturystyczne w Parmie to uczta dla zmysłów, ale jednocześnie frapująca oferta. Sądziłem, że agroturyzm we Włoszech jest podobny do naszego, tzn. nieco siermiężny i operujący dalekimi od doskonałości środkami promocyjnymi. Przeżyłem miłe zaskoczenie. Pawilony regionów i prowincji zadziwiają pomysłowością, śmiałością rozwiązań ismakiem. Najpierw kilka słów ocenach. Są bardzo różne i uzależnione od długości pobytu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1369

Spis treści
Zamów abonament