Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W kraju

31 lipca 1999 | Kraj | NP

W KRAJU

Informacje

BUZEK Z RADIEM MARYJA. Premier Jerzy Buzek spotkał się w piątek z przedstawicielami Społecznego Komitetu "SOS dla Radia Maryja". -- Premier zapoznał się z problemami, wobec jakich stoi obecnie Radio Maryja -- powiedział rzecznik rządu Krzysztof Luft. W związku z likwidacją od przyszłego roku dolnych częstotliwości fal ultrakrótkich radio nie dotrze do części swoich słuchaczy. -- Premier poruszy ten problem na spotkaniu z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji -- powiedział Jan Szafraniec, b. członek KRRiTV, obecnie związany z Komitetem. Od stycznia 2000 roku nie będzie można słuchać radia na częstotliwościach UKF poniżej 74 MHz. Większość stacji ma częstotliwości zarówno w dolnych, jak i w górnych pasmach UKF. Osiem nadajników Radia Maryja nadaje jednak tylko w dolnych pasmach. (PAP)

KPN-OSKARżY SZLňZAKA. KPN-Oskierowała w piątek wniosek do prokuratora generalnego o wszczęcie postępowania wobec wiceministra gospodarki Jana...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1763

Spis treści
Zamów abonament