Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Przedsiębiorcy na bieżniach

05 lipca 2007 | Moje Pieniądze | Magdalena Pokrzycka-Walczak
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

ROŚNIE ZAPOTRZEBOWANIE NA BUDOWĘ BOISK, BIEŻNI I KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH O NAWIERZCHNIACH SYNTETYCZNYCH Przedsiębiorcy na bieżniach Moda na sport i zdrowy styl życia, a ostatnio także organizacja Euro 2012 sprzyjają firmom zajmującym się nawierzchniami sportowymi. Choć jest ich w naszym kraju wiele, bez problemu znajdzie się miejsce dla kolejnych

Firma Masters ze Szczecina powstała w 1989 roku. - Marzyłem o własnym korcie tenisowym - wspomina Grzegorz Bargielski, jej współwłaściciel. Wydzierżawił więc upadający obiekt sportowy, a potem pomyślał, że warto się zająć działalnością związaną ze sportem. Na początku zatrudniał kilku pracowników, dziś jest ich blisko 100. Firma ma swoje przedstawicielstwa w Warszawie, Katowicach i Gdyni. Zajmuje się głównie budową boisk piłkarskich, bieżni i kompleksów sportowych o nawierzchniach syntetycznych.

Początki firmy Tamex Obiekty Sportowe z Warszawy też wiążą się z zainteresowaniami sportowymi właściciela. Prezes Konrad Sobecki połączył pasję z pracą zawodową osiem lat temu. Dziś Tamex zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem obiektów sportowych oraz nawierzchni dla wszystkich dyscyplin związanych z lekką atletyką.

Sławomir Kostrzewa z Zabrza swoją firmę Polimer założył 15 lat temu. - Obserwowałem rynek niemiecki, gdzie branża nawierzchni sportowych zaczynała się rozwijać w szybkim tempie, i postanowiłem spróbować swoich sił -...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4239

Spis treści
Zamów abonament