Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Przeżyj wielką miłość w Kosmosie

07 lutego 2012 | Życie Warszawy | Natalia Bet
W Dniu Za­ko­cha­nych w „Ko­per­ni­ku” po­zna­my m.in. zmysłowe historie ukry­te w gwiaz­do­zbio­rach oraz samemu pozłocimy metalowe ser­dusz­ka (na zdjęciu)
autor zdjęcia: Krzysztof Skłodowski
źródło: Fotorzepa
W Dniu Za­ko­cha­nych w „Ko­per­ni­ku” po­zna­my m.in. zmysłowe historie ukry­te w gwiaz­do­zbio­rach oraz samemu pozłocimy metalowe ser­dusz­ka (na zdjęciu)

Czy we Wszechświecie bije serce i jakie są romantyczne zakątki Drogi Mlecznej? – na niecodzienne walentynki zaprasza Centrum Nauki Kopernik

– Wa­len­tyn­ki to co­rocz­na in­wa­zja ró­żo­wych ser­du­szek  i płat­ków róż przy­pra­wia­ją­cych wie­le osób o ból gło­wy. Na prze­kór pro­po­nu­je­my za­ko­cha­nym na­uko­wą, ale ory­gi­nal­ną rand­kę – mó­wi Ka­ta­rzy­na No­wic­ka z Cen­trum Na­uki Ko­per­nik.

Z tej oka­zji 14 lu­te­go wy­świe­tlo­ny zo­sta­nie nie­zwy­kły po­kaz pt. „Kon­ste­la­cja: Mi­łość". Oso­by, któ­re za­sią­dą w fo­te­lach pla­ne­ta­rium,  do­wie­dzą się, gdzie w Ko­smo­sie bi­je czar­ne ser­ce i ja­kie mi­ło­sne hi­sto­rie kry­ją się gwiaz­do­zbio­rach. Bę­dzie m.in....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9151

Wydanie: 9151

Spis treści
Zamów abonament