Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

PiS stawia na pracę i zdrowie

13 lutego 2014 | Kraj | Paweł Majewski
Ocieplanie wizerunku Jarosława Kaczyńskiego nie będzie oznaczało rezygnacji z pewnych tematów, np. wyjaśniania katastrofy smoleńskiej
autor zdjęcia: Jerzy Dudek
źródło: Fotorzepa
Ocieplanie wizerunku Jarosława Kaczyńskiego nie będzie oznaczało rezygnacji z pewnych tematów, np. wyjaśniania katastrofy smoleńskiej

Po ogłoszeniu nowego programu partia Jarosława Kaczyńskiego ruszy z kampanią w mediach.

Kongres programowy Prawa i Sprawiedliwości odbędzie się w sobotę w warszawskiej Arenie Ursynów (w listopadzie obradowała tam Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej). Ogłoszenie programu ma poprzedzić start kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

I choć to dopiero początek maratonu, który zakończą w 2015 r. wybory parlamentarne, to prowadzący w sondażach PiS już dziś chce udowodnić, że jest przygotowany do rządzenia.

Dlatego partia nie żałuje pieniędzy na organizację przedsięwzięcia. Do Warszawy przyjedzie kilka tysięcy działaczy, a samo wydarzenie będzie miało nowoczesną oprawę. Podobnie wyglądało podsumowanie zeszłorocznego objazdu powiatów, które pod koniec stycznia odbyło się w Przysusze na Mazowszu.

Jednak po nim politycy PiS narzekali, że zostało przemilczane przez media. W rozmowie z „Do Rzeczy" Kaczyński wytykał brak wzmianki o tym wydarzeniu telewizyjnym „Wiadomościom" TVP1.

Tym razem ma być...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9763

Wydanie: 9763

Spis treści
Zamów abonament