Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowe dotacje dla firm idących na giełdę

30 marca 2015 | Dobra Firma
Poprzednie granty skończyły się w 2011 roku
źródło: Rzeczpospolita
Poprzednie granty skończyły się w 2011 roku

W programie „Inteligentny rozwój” zarezerwowano 6,35 mln euro na granty dla spółek, które chcą pozyskać finansowanie udziałowe i dłużne.

fundusze ue

W programie „Inteligentny rozwój" zarezerwowano 6,35 mln euro na granty dla spółek, które chcą pozyskać finansowanie udziałowe i dłużne.

Pieniądze te będzie dzielić Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wśród przedsiębiorców, którzy zamierzają wejść na Giełdę Papierów Wartościowych lub New Connect, rynek obligacji Catalyst i zagraniczne rynki regulowane.

W „Inteligentnym rozwoju" przewidziano dotacje na ten cel w instrumencie nazwanym 4 Stock. To mechanizm kierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Będą one mogły pozyskać dotacje na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zdobycia zewnętrznych źródeł finansowania o charakterze udziałowym przez debiut spółki (bądź...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10103

Wydanie: 10103

Spis treści
Zamów abonament