Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

28 stycznia 2016 | Ekonomia

budownictwo

∑ – Jest wola polityczna, aby budować drogę Via Carpatia – powiedział w Rzeszowie wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit. Via Carpatia ma biec z Kłajpedy i Kowna na Litwie przez Białystok, Lublin, Rzeszów i słowackie Koszyce do Debreczyna na Węgrzech, a dalej do Rumunii, Bułgarii i Grecji. W Polsce ma liczyć blisko 700 km.

—ak, pap

przemysł ciężki

∑ Ponad 2 mld zł wydadzą na inwestycje w ciągu najbliższych trzech lat polscy producenci stali, dostosowując się do unijnych wymogów środowiskowych – szacuje Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa w Katowicach. Trzy czwarte tej kwoty przypada na ArcelorMittal Poland. Termin dostosowań to koniec 2018 r.

—ak,pap

transport...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10355

Wydanie: 10355

«
  • styczeń
  • 2016
»
PnWtŚrCzPtSbNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Spis treści

Moje ubezpieczenie

Ranking szpitali

Zamów abonament