Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Bankowe bonusy nie tylko na święta

22 grudnia 2016 | Moje pieniądze
źródło: 123 rf

Najatrakcyjniej wyglądają te dotyczące kart kredytowych Ewa Bednarz

Banki kuszą premiami, ale nie każda jest warta założenia nowego konta. Można natomiast sporo zyskać dzięki kartom kredytowym. Nie dość, że programy rabatowe pozwalają taniej kupić prezenty, to jeszcze można dostać nagrodę. W grudniu nie bez znaczenia jest również to, że za świąteczne zakupy zapłacimy dopiero w nowym roku.

Karty z nagrodami

BGŻ BNP Paribas zachęca do korzystania z kart kredytowych MasterCard, oferując nie tylko nagrodę, jaką jest powerbank oraz zwolnienie z opłaty rocznej za kartę, ale proponując również program „Mam bonus". Nagrody zostaną przyznane, jeżeli w ciągu dwóch okresów rozliczeniowych klient przeprowadzi kartą MasterCard Standard transakcje o wartości minimum 500 zł; w przypadku karty złotej limit ten wynosi 1 tys. zł.

W programie „Mam bonus" zbiera się natomiast punkty, które później można wymieniać na nagrody, bony oraz vouchery w sklepach i punktach usługowych. Bank w prezencie da 5 tys. punktów, jeżeli w ciągu dwóch miesięcy (po miesiącu, w którym została podpisana umowa), klient zrealizuje cztery transakcje i w każdej z nich zapłaci kartą minimum 50 zł. Jeśli podpiszemy umowę w grudniu, na spełnienie tego warunku będziemy mieli czas do końca lutego.

Minusem oferty jest ograniczenie premiowanych zakupów do sklepów partnerów programu, choć trzeba przyznać, że...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10631

Wydanie: 10631

Spis treści

Rozmowy czwartkowe

Zamów abonament