Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dzisiejsze telewizory to już nie są czarne lustra

24 marca 2020 | Ekonomia i rynek
źródło: materiały prasowe

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym telewizor nigdy nie będzie „za duży" – mówi Grzegorz Stanisz, szef działu RTV w Samsung Electronics Polska. MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA

 

Jak, zdaniem Samsunga, sytuacja związana z koronawirusem może wpłynąć na sprzedaż telewizorów w Polsce?

Od decyzji rządu o zamknięciu części sklepów w galeriach handlowych upłynęło niewiele czasu. Zarówno my, jak i nasi partnerzy biznesowi analizujemy sytuację. Potrzebujemy chwili, by zrozumieć, co się wydarzyło, które sklepy są lub nie są otwarte. W jakim trybie będą pracować poczta i firmy kurierskie. I czy bez przeszkód będzie można otrzymać produkt zamówiony online.

Jednak patrząc na sytuację na innych rynkach, włoskim, niemieckim czy hiszpańskim, to jeśli chodzi o sprzedaż telewizorów, nie widać, przynajmniej w ostatnich tygodniach, dramatycznych spadków. Osoby, które chciały kupić telewizor, nadal to robią.

Spodziewam się, że także w Polsce rodziny z dwójką, trójką dzieci, które nie mogą teraz wyjść na podwórko, bawić się z kolegami i koleżankami, będą chciały, by...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11616

Wydanie: 11616

Spis treści

Reklama

Nieprzypisane

Zamów abonament