Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości

31 sierpnia 2023 | Na studia | Janina Blikowska

Mogą być trampoliną w karierze zawodowej i rozwoju osobistym, ale też pozwalają na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy, rozwijają sieć kontaktów, a także zwiększają szanse na awans i sukces w pracy czy też rozwijanie własnego biznesu.

Tyle można zyskać, wybierając się na studia podyplomowe. Są one skierowane do osób, które już ukończyły studia II stopnia i chcą kontynuować swoją edukację. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zdobyć specjalistyczną wiedzę w swoim zawodzie lub poszerzyć swoje horyzonty.

Najważniejsznie, że nie muszą być one ściśle powiązane z wcześniejszą ścieżką edukacyjną. Dlatego też studia podyplomowe mogą być pomocne w sytuacji, kiedy chcemy się przekwalifikować. A oferty uczelni podążają za trendami rynkowymi.

Niemal każda z nich oferuje po kilkadziesiąt i więcej kierunków studiów podyplomowych. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie ma ich ponad 150. Wśród nich Studia Audyt Śledczy – Rachunkowość i Kontrola. Adresowane są do osób pragnących pracować w obszarze audytu śledczego i dają możliwość zdobycia unikatowych kompetencji kluczowych dla profesjonalnego prowadzenia audytu śledczego.

Inną ciekawą propozycją uczelni są Studia Podyplomowe Blockchain: Biznes, Prawo, Technologia – to pierwsze i jedyne w Polsce studia kompleksowo przedstawiające aspekty biznesowe, techniczne i prawne...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12661

Wydanie: 12661

Spis treści

Logistyka (2) + Komunikaty (2)

Zamów abonament