Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Studia podyplomowe: inwestycja w przyszłość

31 sierpnia 2023 | Na studia | Janina Blikowska

Można nie tylko udoskonalić zdobyte wcześniej umiejętności, ale też pozyskać zupełnie nowe i poznać nieznane dotąd obszary wiedzy – to wszystko oferują studia podyplomowe.

W coraz bardziej nieprzewidywalnym świecie, którym wydaje się rządzić „efekt motyla”, najcenniejszym zasobem jest interdyscyplinarna wiedza. To ona pozwala ograniczyć liczbę niewiadomych przy podejmowaniu decyzji, również ekonomicznych. W taką właśnie wiedzę wyposaża swoich absolwentów Collegium Civitas. Uczymy patrzeć szerzej i dostrzegać więcej i chcemy mieć większy wpływ na rzeczywistość – mówi prof. Stanisław Mocek, rektor Collegium Civitas.

Coaching zdrowia, żywienia i stylu życia

Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych – licencjackich, inżynierskich lub magisterskich, które chcą się dalej kształcić. Polskie uczelnie oferują od kilku po kilkadziesiąt, a nawet więcej, kierunków studiów podyplomowych. Cieszą się one dużą popularnością, ponieważ stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy na określoną wiedzę i kwalifikacje.

Studia podyplomowe w Polsce zazwyczaj trwają dwa semestry, czyli jeden rok akademicki. Zdarza się jednak, że dłużej – cztery, a bywa, że i sześć semestrów.

Po zakończeniu programu kształcenia otrzymujemy świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Studia...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12661

Wydanie: 12661

Spis treści

Logistyka (2) + Komunikaty (2)

Zamów abonament