Studia podyplomowe: inwestycja w przyszłość
Można nie tylko udoskonalić zdobyte wcześniej umiejętności, ale też pozyskać zupełnie nowe i poznać nieznane dotąd obszary wiedzy – to wszystko oferują studia podyplomowe.
W coraz bardziej nieprzewidywalnym świecie, którym wydaje się rządzić „efekt motyla”, najcenniejszym zasobem jest interdyscyplinarna wiedza. To ona pozwala ograniczyć liczbę niewiadomych przy podejmowaniu decyzji, również ekonomicznych. W taką właśnie wiedzę wyposaża swoich absolwentów Collegium Civitas. Uczymy patrzeć szerzej i dostrzegać więcej i chcemy mieć większy wpływ na rzeczywistość – mówi prof. Stanisław Mocek, rektor Collegium Civitas.
Coaching zdrowia, żywienia i stylu życia
Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych – licencjackich, inżynierskich lub magisterskich, które chcą się dalej kształcić. Polskie uczelnie oferują od kilku po kilkadziesiąt, a nawet więcej, kierunków studiów podyplomowych. Cieszą się one dużą popularnością, ponieważ stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy na określoną wiedzę i kwalifikacje.
Studia podyplomowe w Polsce zazwyczaj trwają dwa semestry, czyli jeden rok akademicki. Zdarza się jednak, że dłużej – cztery, a bywa, że i sześć semestrów.
Po zakończeniu programu kształcenia otrzymujemy świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Studia...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta