Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wyprzedzić konkurencję wśród kadry wyższego szczebla

31 sierpnia 2023 | Na studia | Janina Blikowska

Dają olbrzymie możliwości nie tylko poszerzenia i pogłębienia wiedzy, ale także rozwoju personalnego i zawodowego. Dlatego jeśli mamy przed sobą wyraźne cele zawodowe, warto postawić na studia MBA.

Dzięki opiniom absolwentów ostatni ranking „Financial Timesa” uplasował Akademię Leona Koźmińskiego wśród 50 najlepszych miejsc na świecie i numer jeden w Europie Środkowo-Wschodniej do rozwoju indywidualnego studia podyplomowe i MBA, jak i instytucjonalnego – szkolenia i programy rozwojowe dla firm – mówi Paulina Łukaszuk z Akademii Leona Koźmińskiego.

Konkretna wiedza z zarządzania

Na tej uczelni studia MBA prowadzone są od 1989 roku – roku, w którym skończył się komunizm, wróciliśmy na drogę demokracji i wolnego rynku, a nowe czasy potrzebowały nowych elit gospodarczych.

Naukę w ramach I edycji rozpoczęło 42 słuchaczy, a udany projekt zachęcił do dalszych działań. Obecnie rokrocznie studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego rozpoczyna ponad 200 osób, z czego 100 osób w ramach programu Executive MBA oraz 150 osób w ramach programów Koźmiński MBA. Ostatecznie program kończy 95 proc. słuchaczy.

– W czasach niezwykle dynamicznych zmian stawiamy na zmianę sposobu myślenia i rozwój kompetencji. Wychodzimy również z założenia, że rozwój osobisty to sposób na życie, droga do osiągnięcia celów oraz cel sam w sobie – mówi Paulina Łukaszuk.

Słuchaczom studiów MBA uczelnia oferuje transformacyjne doświadczenia, nieograniczone możliwości zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń i...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12661

Wydanie: 12661

Spis treści

Logistyka (2) + Komunikaty (2)

Zamów abonament