Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

PiS zamyka listy i szykuje się do ostatniej fazy kampanii

31 sierpnia 2023 | Kraj | Michał Kolanko

Start Jarosława Kaczyńskiego z Kielc, a nie z Warszawy, i liczne roszady znanych polityków znacznie podgrzały atmosferę wewnątrz partii. Ale ten serial ma wkrótce się skończyć.

Koniec wakacji i początek roku szkolnego to moment, w którym kampania wyborcza wkracza w nową fazę. PiS ma w najbliższych dniach zakończyć sprawę list wyborczych. Partia Jarosława Kaczyńskiego jako ostatnia z dużych formacji politycznych zaprezentuje listy wyborcze. Termin ich rejestracji minie co prawda dopiero 6 września, ale zgodnie z naszymi informacjami całość ma być znana opinii publicznej wcześniej. Po planowanym na środę wieczorem posiedzeniu Sejmu – późnym wieczorem lub w nocy – ma się rozpocząć posiedzenie Komitetu Politycznego, który ma zatwierdzić listy. Jeśli obrady przebiegną bez większych komplikacji, to jeszcze w czwartek – zgodnie z wcześniejszymi informacjami...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12661

Wydanie: 12661

Spis treści

Logistyka (2) + Komunikaty (2)

Zamów abonament