Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pieniądze na smyczy

21 stycznia 1995 | Plus Minus | KM

Nowe serie wydawnicze Muzy

Pieniądze na smyczy

29 tytułów ukazało się dotąd w "Bibliotece Bestsellerów", jednej z bardziej interesujących serii literackich, będącej wizytówką wydawnictwa MUZA S. A. "Biblioteka Bestsellerów" wzbogaci się niebawem o kolejne pozycje. W ciągu najbliższych sześciu miesięcy należy spodziewać się: "Kobiety zawiedzionej" Simone de Beauvoir, powieści Trumana Capote'a "Inne głosy, inne ściany", "Złej godziny" Gabriela Garcii Marqueza, "Sztukmistrza z Lublina" Isaaca Bashevisa Singera, "Starożytnych wieczorów" Normana Mailera oraz nie publikowanej dotąd części dziennika Anais Nin "Henry i June", zapisu dziejów miłości autorki do Henry'ego Millera i jego żony June. Jeszcze w styczniu znajdziemy w księgarniach drugie wydanie "Miłości w czasie zarazy" Marqueza, nie tylko największego przeboju "Biblioteki Bestsellerów", ale i jednej z najlepszych książek, jakie ukazały się w Polsce w ubiegłym roku.

Ofertę poetycką MUZY poszerzą "Poeci przeklęci", wybór wierszy Bursy, Wojaczka i Stachury.

Z Biedronką

Wewnątrzwydawniczą konkurencją dla "Biblioteki Bestsellerów" stać się może seria "Z Biedronką". Tytuły, jakie się ukażą w tym cyklu, przełamują...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 382

Spis treści
Zamów abonament