Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Chętnie wspieramy ciekawe inicjatywy lokalne

12 czerwca 2006 | Dodatek Rzeczpospolitej | GR
źródło: Nieznane

ROZMOWA Chętnie wspieramy ciekawe inicjatywy lokalne Rozmowa z Piotrem Hinzem, dyrektorem Regionalnego Oddziału Korporacyjnego PKO BP w Bydgoszczy Piotr Hinz: - Z naszej oferty korzysta już ponad tysiąc samorządów, w tym miasto Grudziądz (c) KUBA WOLNIAK/FREEPRESS Rz: Coraz więcej samorządów, w tym również miasto Grudziądz, korzysta z oferty PKO BP. Dlaczego?

Piotr Hinz : - Bank stale dostosowuje swoją ofertę do rosnących oczekiwań i wymagań klientów, w tym także jednostek samorządu terytorialnego (JST). To właśnie z myślą o nich w 2005 roku wprowadziliśmy na rynek nowatorskie rozwiązanie, tj. instrument pieniądza elektronicznego (IPE). Jest to rodzaj elektronicznej portmonetki, którą mogą nabywać JST na rzecz osób uprawnionych do otrzymywania świadczeń, np. zasiłków rodzinnych, socjalnych, zasiłków...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3862

Spis treści
Zamów abonament