Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wysokie są pożądane, ale drogie

12 czerwca 2006 | Nieruchomości, budownictwo | JB
źródło: Nieznane

LOKALE WYŻSZE NIŻ STANDARDOWE Oferta deweloperów i pośredników Wysokie są pożądane, ale drogie Wiele osób marzy o wysokim mieszkaniu, ale nie każdego stać na taką inwestycję, bo ceny takich lokali są wyższe niż standardowych o kilka - kilkanaście procent. Często też mają duży metraż — Często klient, który wydaje na lokal powyżej 300 tys. zł, chce, by był on wysoki — twierdzą pośrednicy (c) PIOTR KOWALCZYK

Przeciętne budowane po wojnie w stolicy mieszkanie ma 2,5 do 2,7 m wysokości. Ale są też lokale niższe - jak na osiedlu Za Żelazną Bramą. Tam brakuje kilku centymetrów do 2,5 m wysokości.

Używane

- Prawie każdy chciałby mieć mieszkanie wysokie, bo jest w nim więcej przestrzeni i dzięki temu lokal wydaje się większy - mówi jedna z pośredniczek z agencji Wigro-Groszyk Nieruchomości.

Takie lokale ta agencja ma do sprzedaży przede wszystkim w starych przedwojennych kamienicach lub domach, które zbudowano...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3862

Spis treści
Zamów abonament