Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nie obiecuj, nie przyrzekaj!

12 czerwca 2006 | Nieruchomości, budownictwo | AG

OSIEDLE JANTAR BIS Deweloper podnosi ceny mieszkań jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji Nie obiecuj, nie przyrzekaj! Budowa osiedla przy ul. Bora-Komorowskiego na Gocławiu dopiero się rozpoczyna, a deweloper Edbud Nieruchomości już podnosi ceny mieszkań

- To wbrew zapisom umowy przyrzeczenia - alarmują klienci. A deweloper tłumaczy, że podwyżki są nieuniknione, bo podrożały beton i stal zbrojeniowa.

Bo podrożała stal

Najważniejszym zadaniem każdego dewelopera jest zdobycie wystarczającej liczby klientów. Najłatwiej pozyskać ich, podając atrakcyjne ceny za metr kwadratowy obiecywanych mieszkań. I tak było tym razem. Edbud Nieruchomości przyobiecał swoim klientom, że metr kwadratowy mieszkania na Gocławiu wybuduje za 3650 - 4 tys. zł, w zależności od położenia lokalu. Budowa dwóch bloków, w których powstanie w sumie 280 mieszkań, już ruszyła, a wraz z nią zmieniły się ceny, choć do placu budowy jest dopiero doprowadzana sieć elektryczna, a roboty fundamentowe zaczną się za miesiąc.

Chętnych na tanie mieszkania u zbiegu ul. Bora-Komorowskiego...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3862

Spis treści
Zamów abonament