Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Tusk pisze do PO: Polacy patrzą na nas krytycznie

30 sierpnia 2013 | Kraj | Eliza Olczyk

Ludowcy z wielką determinacją, członkowie Platformy mobilizowani przez premiera. PO i PSL wspólnie walczą na Podkarpaciu 
o przerwanie pasma zwycięstw PiS.

Polskie Stronnictwo Ludowe rzuciło wszystkie siły do walki o mandat senatora zwolniony przez Władysława Ortyla z PiS, który został marszałkiem województwa. Dziś będzie kusić wyborców przywróceniem małych sądów, zlikwidowanych przez byłego ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina.

Wspólny kandydat Platformy i PSL Mariusz Kawa przedstawi PSL-owskie poprawki do prezydenckiej ustawy, których przyjęcie oznaczałoby właśnie przywrócenie wszystkich sądów rejonowych zlikwidowanych na Podkarpaciu od stycznia tego roku.

Mimo że bitwa o mandat senatora nie zmieni układu sił na scenie politycznej, partie potraktowały kampanię bardzo poważnie. Kawę, którego głównym konkurentem jest Zdzisław Pupa z Prawa i...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9626

Wydanie: 9626

Spis treści

Kongres Medycyny Estetycznej

Zamów abonament