Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Oferty: Ceny najtańszych i najdroższych mieszkań

12 stycznia 2015 | Nieruchomości Warszawa | aig
źródło: Rzeczpospolita

Na 22-metrowy lokal w śląskich Bogusławicach wystarczy 20 tys. zł. 171-metrowy apartament w Warszawie właściciel wycenił na 20 mln zł.

– Mieszkanie mieszkaniu nierówne. Cena zależy głównie od powierzchni i lokalizacji – mówi Jarosław Mikołaj Skoczeń z Grupy Emmerson. – Najtańsze lokale możemy kupić już za ok. 20 tys. zł. Ale nie znajdziemy ich w miejscowościach liczących ponad 50 tys. mieszkańców – zastrzega.

- Trzypokojowy lokal do remontu w Bobrownikach właściciel wycenił na 22 tys. zł. Cena ofertowa 30-metrowego mieszkania do kapitalnego remontu w kamienicy w Kętrzynie to 27 tys. zł. Jak zauważa Jarosław Mikołaj Skoczeń, najtańsze mieszkania znajdziemy głównie w blokach, które pamiętają czasy PGR.

- Najdroższe są luksusowo wyposażone apartamenty w najbardziej prestiżowych lokalizacjach dużych miast. Za mieszkania o powierzchni kilkuset mkw. trzeba zapłacić kilka, a niekiedy kilkadziesiąt mln zł.

- W apartamentowcu na warszawskim Mokotowie jest 171-metrowe mieszkanie wycenione na 20 mln zł. W Krakowie apartament o takiej samej powierzchni kosztuje 3,7 mln zł.

Wydanie: 10037

Wydanie: 10037

Spis treści
Zamów abonament