Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Konsekwencje nieoczekiwanego wejścia konkurenta na rynek

14 sierpnia 2019 | Rachunkowość | Agnieszka Ejsmont

Informacje ogólne o Couchweb

Couchweb jest firmą oferującą dostęp do treści medialnych przez Internet w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Abonenci uiszczają niewielką miesięczną opłatę, w zamian za co mogą zalogować się na stronie internetowej Couchweb i przeglądać treści online. Mogą oni łączyć się z serwisem za pomocą niemal dowolnego urządzenia, które ma dostęp do Internetu.

Treści Couchweb to wyłącznie rozrywka, głównie programy telewizyjne i filmy. Abonenci logują się za pomocą własnych urządzeń i mogą przeszukiwać katalog Couchweb, szukając treści, które chcą obejrzeć. Wybrana treść jest następnie przesyłana strumieniowo do urządzenia. Abonenci mogą oglądać wybrane przez siebie programy, gdy są podłączeni do strony, ale nie mogą pobierać materiałów do oglądania w trybie offline. Dostęp do treści mają tylko abonenci, ponieważ do logowania na stronę internetową wymagana jest ważna nazwa użytkownika i hasło. Abonenci mają dostęp do katalogu Couchweb zawierającego około 1100 programów telewizyjnych i 4600 filmów.

Na stornie internetowej Couchweb nie ma reklam. Nie ma ich również w trakcie trwania programów telewizyjnych i filmów. Wszystkie treści są umieszczane na stronie internetowej umożliwiającej abonentom przesyłanie strumieniowe programów telewizyjnych i filmów w dogodnym dla nich czasie....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11432

Wydanie: 11432

Spis treści
Zamów abonament