Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wykształcić dobrych liderów

27 stycznia 2020 | Życie Regionów

Tekst przygotowany przez 
Fundację Veolia i Fundację Szkoła Liderów

Misją Fundacji Veolia jest aktywne wspieranie wszelkich inicjatyw mających na celu znajdowanie i wdrażanie rozwiązań odpowiadających na najbardziej aktualne wyzwania ekologiczne i społeczne. Jednym z projektów, który skutecznie realizuje te założenia jest Szkoła Liderów Miast, organizowana przez Fundację Szkoła Liderów, a którego partnerem strategicznym od trzech lat jest Fundacja Veolia Polska.

Projekt Szkoła Liderów Miast to program kształcenia miejskich liderów w zakresie umiejętności przywódczych, komunikacji, planowania i realizacji strategii rozwoju, adresowany zarówno do przedstawicieli samorządów czy osób kierujących instytucjami publicznymi, jak i do lokalnych aktywistów miejskich, lokalnych przedsiębiorców czy liderów organizacji pozarządowych.

Jak pokazują diagnozy ONZ (m.in. Agenda na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030), konsekwencje przemian globalnych dotykają...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11567

Wydanie: 11567

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament