Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Uczelnie szeroko otwarte, Wygraj wstęp na krakowską Alma Mater, Pomoc dla młodych przedsiębiorczych

18 listopada 2004 | Moja Kariera | AR

  • Uczelnie szeroko otwarte
  • Wygraj wstęp na krakowską Alma Mater
  • Pomoc dla młodych przedsiębiorczych

Szkoły wyższe organizują zajęcia, wykłady, konferencje nie tylko dla swoich studentów - Trzeba tylko wiedzieć co, gdzie i kiedy

Uczelnie szeroko otwarte

Może już skończyłeś studia, może jeszcze nie zacząłeś, a może w ogóle nie masz takiego zamiaru. Jeśli jednak nachodzi cię ochota, aby poczuć się jak student, posłuchać profesora i czegoś się dowiedzieć, warto zorientować się, co mogą zaoferować ci warszawskie uczelnie.

Najwięcej otwartych dla wszystkich zajęć oferuje Uniwersytet Warszawski. Organizuje cykl wykładów otwartych z serii "Osiem wykładów na nowe tysiąclecie". Odbywają się one w trzecie wtorki miesiąca. 23 listopada, o godzinie 17 w Auditorium Maximum (Krakowskie Przedmieście 26\28) dr Grzegorz Majcherek wygłosi wykład: "Najstarszy uniwersytet na świecie - polskie odkrycia archeologiczne w Aleksandrii", natomiast 14 grudnia profesor Jan Madey w swoim wykładzie odpowie na pytanie "Quo vadis informatyko?".

Amerykańskie czwartki

Również cyklicznie, w każdy trzeci czwartek miesiąca, odbywają się "amerykańskie czwartki". Spotkania organizuje amerykańska ambasada, najbliższy listopadowy czwartek (18.11)...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3384

Spis treści
Zamów abonament