SdPl ostrzega przed prawicą
Jolanta Banach, wiceprzewodnicząca SdPl, mówiła:- Te układy ciągle mocno się trzymają, a prawica bezczelnie zapowiada stworzenie własnych, w których jedyną rekomendacją będzie legitymacja właściwej partii. My stoimy po stronie tych, którzy potrzebują pomocy, a nie po stronie układów.
Marek Borowski przestrzegał: - Prawica chce upartyjnić państwo, przejąć publiczną telewizję, znieść instytucję rzecznika praw obywatelskich, kontrolować moralność obywateli.
e.o.

![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)