Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rynkowy triumf "Świadectwa"

01 września 2007 | Rzecz o Książkach | Andrzej Rostocki

BESTSELLERY POŁROCZA Lista Andrzeja Rostockiego Rynkowy triumf "Świadectwa" Lista książek najlepiej sprzedających się w pierwszym półroczu 2007 roku została przygotowana, jak zawsze w tego typu syntetycznych opracowaniach, na podstawie danych uzyskanych bezpośrednio w wydawnictwach

Wszystkim oficynom, które przekazały informacje o wynikach sprzedaży, dziękuję za współpracę, okazaną przychylność i cierpliwość. Tradycyjnie jednak kilka wydawnictw, z rozmaitych zresztą powodów, nie zdecydowało się na publikację swoich wyników, co w warunkach ostrej rynkowej konkurencji należy zrozumieć i uszanować. Dlatego brak w zestawieniach kilku autorów, których książki pojawiały się w pierwszym półroczu na miesięcznych listach bestsellerów literatury polskiej i faktu. Uzyskałem jednak zapewnienia, że lista roczna pozbawiona będzie takich ułomności.

Prezentowane opracowanie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4301

Spis treści
Zamów abonament