Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Adrenalina

25 stycznia 1996 | Sport | NC

Adrenalina

Kiedy stare dziennikarskie repy namawiają społeczeństwo do krzewienia kultury fizycznej, jest to na ogół nudne jak flaki z olejem. Ponadto dziennikarze nie bardzo wiedzą, do czego namawiają, gdyż niewielu z nich uprawia na co dzień jakieś cielesne ćwiczenia. Żeby przybliżyć problem po ludzku, postanowiliśmy wydrukować zwierzenia młodego człowieka -- który dał się porwać pasji jazdy na rolkach. Na mieście mówią o nich "rolerzy". Widać ich pod Kolumną Zygmunta, Pomnikiem Witosa, kinem "Capitol". Krótko mówiąc -- wszędzie tam, gdzie są jakieś gładkie nawierzchnie.

Nasz autor na własnym przykładzie, w sympatycznej formie, pragnąłby zachęcić wszystkich do uprawiania sportu na co dzień. Bardzo nam się to podoba, gdyż dotychczas to starzy zachęcali młodzież do sportu, a nie odwrotnie. Polecamy zatem lekturę tekstu młodego autora. ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 656

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament