Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Aukcja rysunków i karykatur Jerzego Flisaka

28 października 2008 | Kultura | Rzeczpospolita
Diabeł tkwi w szczegółach, tusz, akwarela, papier, 28,5 x 37,5 cm; sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Zaklinacz szczurów,  tusz, papier,  50,5 x 35 cm; sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Nawis inflacyjny, tusz, papier,  42 x 29,5 cm; sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Arka, tusz, papier,  44 x 35 cm; niesygn.
źródło: Rempex
Krzyżacy, 1960, tusz, kolaż, papier, 27 x 38,5 cm (w świetle oprawy); sygn. z prawej.: F
źródło: Rempex
Stańczyk, tusz, akwarela, papier,  28 x 31,5 cm; sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Łopatologia, tusz, akwarela, papier, 30 x 26 cm; sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Szukam pracy, akwarela, tusz, papier, 30 x 25 cm; sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Karykatura Zbigniewa Zapasiewicza, tusz, papier,  29,5 x 21 cm;  sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Karykatura Wiktora Zborowskiego, tusz, papier,  28,5 x 20 cm;  sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Karykatura Piotra Fronczewskiego, tusz, papier,  29,5 x 20,5 cm; sygn. p.d.: F.
źródło: Rempex
Karykatura Jerzego Kryszaka, tusz, papier,  29,5 x 20 cm;  sygn. p.d.: F
źródło: Rempex

Gala Dobra Firma 2008 połączona z aukcją rysunków i karykatur Jerzego Flisaka na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” odbędzie się 30 października o godz. 17 w hotelu Westin w Warszawie.

Co roku pod koniec października „Rzeczpospolita” zaprasza przedsiębiorców i menedżerów na uroczystość ogłoszenia Listy 2000 najlepszych polskich firm i wręczenie nagród Dobrej Firmy. W zeszłym roku zaproponowaliśmy także aukcję dzieł sztuki. Licytacja przyniosła 100 tysięcy zł. Przekazano je na pomoc dzieciom z porażeniem mózgowym.

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8154

Spis treści
Zamów abonament