Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Od soboty wielkie odliczanie

07 czerwca 2011 | Życie Warszawy | Piotr Szymaniak

Koncerty, gry, zabawy, a na finał parada parowozów oraz podświetlanie mostu Średnicowego. W sobotę Warszawa rozpocznie wielkie odliczanie do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw Europy 2012.

Impreza na skwerze Kahla (przy moście Średnicowym na Powiślu) rozpocznie się w południe. Zmagania sportowe będzie obserwować gwiazda reprezentacji i Borusii Dortmund – Robert Lewandowski. W licznych konkursach będzie można wygrać bilety na Euro 2012, a w specjalnym studiu, które ustawią PKP InterCity, każdy chętny będzie mógł nagrać doping dla naszych „orłów". Pod warunkiem, że będzie on kulturalny – uprzedzają organizatorzy.

– Na pikniku poznamy wyniki głosowania w akcji „Maźnij mnie" i zobaczymy most udekorowany kolorowym światłem wybranym przez warszawiaków – mówi Katarzyna Ratajczyk, dyrektor Biura Promocji Miasta.

Wieczorem na scenie zamelduje się m.in. Afromental, a na finał zaplanowano widowisko „Świetlny most", podczas którego po podświetlonej przeprawie w kłębach pary przejadą zabytkowe parowozy.

 

Brak okładki

Wydanie: 8947

Spis treści
Zamów abonament