Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dotacje na rozwój odnawialnych źródeł energii

12 października 2016 | Dobra Firma | Michał Kołtuniak

Przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej i przedsiębiorstwa społeczne mają prawo składać wnioski i walczyć o unijne środki. Na sfinansowanie inwestycji w zieloną energię przeznaczono ponad 120 mln zł.

Tworzenie nowych źródeł energii, opartych na odnawialnych źródłach, jest celem działania 10.3.1 programu regionalnego województwa pomorskiego. Zgodnie ze szczegółowym opisem tego programu i działania, środki unijne są tutaj skierowane do bardzo szerokiej grupy potencjalnych beneficjentów, obejmującej m.in.: jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, związki i stowarzyszenia jst, organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej i przedsiębiorstwa społeczne, jednostki naukowe, instytucje edukacyjne, szkoły wyższe, grupy producentów...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10572

Wydanie: 10572

Spis treści
Zamów abonament