Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zero straszy

24 stycznia 2017 | Sport | Piotr Żelazny
Adam Malcher – najjaśniejszy punkt reprezentacji Polski w MŚ
źródło: AFP
Adam Malcher – najjaśniejszy punkt reprezentacji Polski w MŚ

Zgodnie z przewidywaniami start Polaków w mistrzostwach świata okazał się porażką. Powrót na dawne pozycje może być trudny.

Chociaż eksperci nie widzieli naszych szans w różowych kolorach i spodziewali się, że przygoda zespołu Tałanta Dujszebajewa może się skończyć już na fazie grupowej, to jednak po turnieju dominuje rozczarowanie, a widoki na najbliższą przyszłość wcale nie są optymistyczne.

– Logika podpowiadała, że turniej będzie bardzo trudny, szczególnie gdy się okazało, ile ważnych postaci tej drużyny nie pojechało do Francji z powodu kontuzji – mówi trener i ekspert telewizyjny Wojciech Nowiński. – Ale w niektórych meczach sytuacja układała się po naszej myśli, mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. A jednak zawsze coś szło nie tak. Błędy, straty, nietrafione rzuty, źle wykonywane karne... Dlatego odczuwam niedosyt.

Z Nowińskim zgadza się były reprezentant Polski, wicemistrz świata z 2007 roku, Grzegorz Tkaczyk. – Tliła się we mnie nadzieja, że...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10657

Wydanie: 10657

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament