Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Granty na wsparcie eksportu czekają

24 stycznia 2017 | Ekonomia

Do 13 lutego PARP czeka na wnioski firm zainteresowanych targami w Hanowerze i Expo w Astanie. Artur osiecki

Na mikro-, małe i średnie firmy, które chcą ubiegać się o dofinansowanie udziału w Międzynarodowej Wystawie Expo w Astanie w 2017 r. i targach Hannover Messe 2017, czeka 50 mln zł. To pula aktualnego konkursu Go to Brand (poddziałanie 3.3.3 programu „Inteligentny rozwój").

– Udział w największych światowych targach przemysłowych w Hanowerze oraz wystawie Expo w Kazachstanie to ogromna szansa polskich producentów nie tylko na wypromowanie swoich produktów, ale też nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i obserwację trendów na globalnym rynku – mówi Jadwiga Emilewicz, wiceminister rozwoju. Na wsparcie finansowe mogą liczyć eksporterzy posiadający innowacyjny wyrób lub usługę oraz aspirujący do bycia marką rozpoznawalną na rynkach międzynarodowych. Preferowane będą firmy, które wdrożyły, zleciły bądź zakupiły prace badawczo-rozwojowe albo prowadzą je samodzielnie. Dotacje pomogą pokryć m.in. koszty wynajmu powierzchni i zabudowy stoiska, usług doradczych dotyczących umiędzynarodowienia firmy, podróży służbowych, noclegów, a także działań informacyjnych i promocyjnych związanych z udziałem w wydarzeniu....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10657

Wydanie: 10657

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament