Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gdzie firmy mogą szukać wsparcia finansowego

13 października 2017 | Prawo w biznesie | Krystyna Kalinowska

Firmy pozyskujące zlecenia w trybie przetargów, na każdym etapie procesu realizacji zlecenia potrzebują odpowiedniego zaplecza finansowego. Nie każdy przedsiębiorca wie, że istnieją wyspecjalizowane instytucje, które mogą kompleksowo wesprzeć firmę realizującą kontrakt. W województwie podlaskim, mazowieckim i warmińsko- -mazurskim taką możliwość oferuje Podlaski Fundusz Kapitałowy. W jaki sposób fundusz może pomóc takim firmom?

Kolejna fala przetargów, która własnie rusza, zabezpieczy zlecenia i zapewni pracę wielu polskim firmom. To ostatni moment na pozyskanie zleceń przed przestojem w okresie zimowym. Dla znacznej liczby firm jest to czas poszukiwania wsparcia finansowego. W takich sytuacjach z pomocą może przyjść Podlaski Fundusz Kapitałowy, który wspólnie z podmiotami współpracującymi, oferuje kompleksowe zabezpieczenie finansowe na każdym etapie realizowania kontraktu – od...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10877

Wydanie: 10877

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Styl życia

Zamów abonament