Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Z różnych usług robimy koktajl dla przedsiębiorcy

06 września 2018 | Ekonomia
autor zdjęcia: Tomasz Jodłowski
źródło: Fotorzepa

Rozmowa Chodzi o to, żeby przedsiębiorca nie musiał spędzać czasu na logowaniu się do różnych systemów, tylko miał wszystko wygodnie 
w jednym miejscu – mówił w programie #PROSTOzKRYNICY Tomasz Górski, 
członek zarządu Idea Banku.

Rz: Idea Bank znalazł się w gronie europejskich banków, które są najbardziej zaawansowane w nowoczesnych technologiach. Co zadecydowało o tak wysokim miejscu w tym rankingu?

Tomasz Górski: Bankowość to polski towar eksportowy. Mamy jeden z najbardziej innowacyjnych sektorów bankowych na świecie. Za nami jest Turcja, na trzecim miejscu kraje Azji, Europa Zachodnia daleko w tyle.

Miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu bankowców specjalizujących się w branży MŚP w Paryżu w czerwcu. Byłem zaskoczony jak bardzo marka Idea Bank inspiruje bankowców. Jesteśmy innowacyjni i nowocześni. Źródłem tego jest klient przedsiębiorca. Kluczowe jest spojrzenie klientowi w oczy i koncentracja na tym, czego potrzebuje.

Idea Bank był pierwszym bankiem, który stworzył kategorię bankowości dla mniejszych firm. To było źródłem sukcesu. Nie staraliśmy się być bankiem, który chce być dobry dla wszystkich, ale wybraliśmy specyficzną niszę rynkową. Dla tych klientów chcieliśmy zrobić...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11147

Wydanie: 11147

Spis treści

Monitor wolnej przedsiębiorczości

Zamów abonament