Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Koszty pod kontrolą

11 października 2019 | Podróże

trendy | Nowe technologie rewolucjonizują podróże służbowe.

Jeszcze kilka lat temu przewidywano, że nowe technologie będą zastępowały podróże służbowe. Wideokonferencje miały zaoszczędzić wszystkim czas i pieniądze. W 2019 r. nikt nie ma wątpliwości, że w biznesie nic nie zastąpi spotkania twarzą w twarz. W najważniejszych sytuacjach – twardych negocjacjach czy finalizowaniu kluczowych kontraktów – możliwość rozmowy twarzą w twarz i przekazania komunikatu nie tylko słowami, ale i za pomocą mowy ciała, może stanowić różnicę między sukcesem a straconą szansą.

Może być lepiej

Z raportu przygotowanego dla Hotailors przez SW Research wynika, że polscy pracownicy traktują podróże służbowe jako irytujący obowiązek. Często podróżują służbowo w gorszych warunkach niż prywatnie i przepłacają za dodatkowe usługi niższej jakości. Tymczasem na świecie branża podróży służbowych podpatruje najlepsze rozwiązania od turystyki. – Skoro podczas prywatnego wyjazdu można wybrać hotel, czemu nie miałoby być to możliwe w czasie delegacji? Skoro wakacje rezerwujemy online, to czemu nie delegacje? Czemu nie może...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11481

Wydanie: 11481

Spis treści

Reklama

Podróże służbowe + komunikaty

Rzecz o biznesie

Nieprzypisane

Zamów abonament