Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowe branże objęte pomocą z tarczy 6.0

20 listopada 2020 | Prawo co dnia | Mateusz Rzemek

Zwolnienie ze składek, 2 tys. zł postojowego, 5 tys. zł dotacji i 2 tys. zł dotacji do pensji pracowników przez trzy miesiące także dla kin, szkół tańca i rehabilitantów.

„Rzeczpospolita" dotarła do poprawek złożonych przez posłów PiS do tarczy 6.0, które znacząco rozszerzają zakres pomocy przewidzianej w najnowszym branżowym pakiecie antykryzysowym dla przedsiębiorców. Wszystko wskazuje, że ustawa zostanie uchwalona przez Sejm w czwartek w nocy.

Szersza lista

W myśl poprawek rozszerzono wykaz firm, które otrzymają wsparcie. Dopisano przedsiębiorców z kodami: 59.14.Z (działalność związana z projekcją filmów), 79.90.C (pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana), 85.52.Z (pozaszkolne formy edukacji artystycznej), 85.53.Z (pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu), 85.59.A (nauka języków obcych),...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11818

Wydanie: 11818

Spis treści

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament