Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Platforma Obywatelska narzuca nowy temat debaty

02 września 2022 | Kraj | Michał Kolanko

Deklaracja Donalda Tuska w sprawie aborcji odbija się szerokim echem w PO i opozycji. – Nie będzie żadnej czystki na listach – przekonują rozmówcy z Platformy.

W warstwie politycznej zakończony niedawno Campus Polska Przyszłości w Olsztynie – wydarzenie zorganizowane przez Rafała Trzaskowskiego i jego środowisko – to przede wszystkim seria debat z udziałem Trzaskowskiego, Szymona Hołowni i Donalda Tuska. W środę, w trakcie dyskusji z młodymi ludźmi lider PO wrócił do przyjętego jeszcze przed jego powrotem do krajowej polityki stanowiska dotyczącego aborcji, która zgodnie ma być dostępna do 12. tygodnia ciąży i być decyzją kobiety. Nowym elementem była bardzo jednoznaczna zapowiedź dotycząca list. – Zapisaliśmy to jako konkretny projekt i będziemy w stanie zaproponować go Sejmowi pierwszego dnia po wyborach. Osoby, które uznają inaczej, nie znajdą miejsca na listach...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12359

Wydanie: 12359

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament