Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

09 marca 1998 | Świat | TS

DZIEŃ NA Ś WIECIE

Informacje

Premierzy Polski, Czech i Węgier spotkają się w najbliższy czwartek w Londynie przy okazji otwarcia Konferencji Europejskiej. Poinformował o tym w sobotę rzecznik MSZ w Budapeszcie, dodając, że tematem rozmowy premierów będą możliwości zacieśnienia współpracy. Będzie to drugie spotkanie Jerzego Buzka, Josefa Toszovskiego i Gyuli Horna; pierwsze miało miejsce w sierpniu ub. r. w Krakowie. (AFP)

Samochód prezydenta Czeczenii Asłana Maschadowa, którym udawał się do Baku, skąd miał wyruszyć w dalszą podróż do Londynu, uległ wypadkowi na drodze między Groznym imiejscowością Argun w południowej Czeczenii. Pojazd Maschadowa zderzył się z innym samochodem. Siedem osób zostało rannych -- w tym dwie poważnie -- ale czeczeński prezydent nie odniósł żadnych obrażeń i mógł kontynuować podróż. Rzecznik Maschadowa stwierdził, iż nie ma żadnych podstaw, aby doszukiwać się w wypadku jakiejkolwiek próby zamachu. (Reuters)

Określone sankcje ekonomiczne wobec Łotwy byłyby sprawiedliwe...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1330

Spis treści
Zamów abonament