Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

09 marca 1998 | Ekonomia | AS

Informacje

Międzynarodowy Fundusz Walutowy poinformował, że wcześniej niż wkwietniu nie zakończy oceny stanu reform w Indonezji. Oznacza to opóźnienie przekazania Indonezji drugiej transzy kredytu stabilizacyjnego MFW wynoszącej 3 miliardy dolarów. W listopadzie 1997 r. MFW zaaprobowała kredyt w wysokości 10 miliardów dolarów dla przeżywającej kryzys finansowy Indonezji. Stanowił on część wielkiego międzynarodowego programu sanacyjnego dla Indonezji na ogólną sumę 40 mld dolarów. Planowano, że drugą ratę kredytu MFW, wynoszącą 3 mld dolarów, Indonezja otrzyma do 15 marca.

Rządząca w Japonii partia liberalno-demokratyczna chce, aby rząd przeznaczył ponad 10 bln jenów (78, 1 mld USD) na ożywienie gospodarki. Oczekiwany przez rynek pakiet decyzji ma być przedstawiony parlamentowi po tym, jak zaakceptuje on budżet na następny rok fiskalny...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1330

Spis treści
Zamów abonament