Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pol Sat ma koncesję

28 stycznia 1994 | Gazeta | BM PR

Decyzja Krajowej Rady -- 9: 0 dla Solorza

Pol Sat ma koncesję

Po wielogodzinnych debatach Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała Pol Satowi koncesję na ogólnopolską telewizję komercyjną. Decyzja zapadła jednogłośnie. Jednocześnie Rada zdecydowała, że przydzielając koncesje stacjom lokalnym będzie brała pod uwagę Kanał Plus -- (telewizję płatną kodowaną) .

Właściciel Pol Satu Zygmunt Solorz powiedział nam, że telewizja ruszy prawdopodobnie już w lipcu (rozmowa z Zygmuntem Solorzem str. 2) .

-- Na korzyść Pol Satu przemówił polski kapitał, doświadczenie (działa już przecież satelitarna telewizja Pol Sat) i młody zespół -- mówili członkowie Rady. Według naszych informacji, w wewnętrznym rankingu Rady drugie miejsce zajęła Antena Polska, a trzecie TV 7. Rada zapewniała, że Pol Sat posiada "realne pieniądze", które zostały legalnie zgromadzone w Polsce:

-- Rada miała wiele...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 181

Spis treści
Zamów abonament