Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

27 stycznia 1999 | Książki | AR

BESTSELLERY

Informacje

Lista książek najlepiej sprzedających się od 1 do 31 grudnia 1998 r. , została przygotowana na podstawie informacji uzyskanych w hurtowniach: Współczesny Światowid (Warszawa, Katowice, Poznań, Szczecin, Wrocław, Gdańsk, Łódź) , Centrum (Warszawa) , Centrum 2 (Gdańsk) , DiSO (Warszawa) , Kalambur (Poznań, Szczecin) , Kwadro (Wrocław) , Liber (Kraków, Kielce, Bielsko-Biała) , Matras (Katowice) , Pro Libri (Łódź) , Wolumen (Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław) , Akademia Klon (Warszawa) . Wszystkim hurtowniom dziękujemy za udostępnienie wydruków komputerowych miesięcznej sprzedaży książek. Dziękujemy również księgarniom: Światowidowi, Akademickiej, Medycznej, Oświatowej, Komiksowi oraz punktowi księgarskiemu Korob w Łodzi za pomoc, życzliwość i wypożyczenie książek do lektury.

Słowniki, publikacje encyklopedyczne, albumy

1. Stanislaw Walewski "Langenscheidts Taschen Wörterbuch Deutsch; Polnisch-Deutsch, Deutsch-Polnisch" (LANGEN-SCHEIDT, dystrybucja WYDAWNICTWO REA) . Przez wiele ostatnich miesięcy ten słownik mieścił się zawsze w ścisłej czołówce listy bestsellerów. Nie może to dziwić, gdyż bliskość bardzo silnego ekonomicznie sąsiada skłania do uczenia się języka niemieckiego. Kłopoty gospodarcze Rosji zmniejszają z kolei chęć poznawania w oryginale dzieł Gogola,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1606

Spis treści
Zamów abonament