Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowe media - 990127

27 stycznia 1999 | Książki | ŁG JH NJ
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

Nowe media
  • DLA DZIECI: Geografia na wesoło
  • PRAWO: Jak wertować orzecznictwo
  • AMAZON: Gwiazdkowe szaleństwo DLA DZIECI

    Geografia na wesoło

    "Dookoła Polski" to znakomity program dla dzieci i młodzieży uczący geografii. Scenariusz został oparty na wydanym przez Dorling Kindersley (a także w polskiej wersji przez Pascala) programie "Dookoła świata". Nauka w połączeniu z zabawą - to pomysł, który w tym wypadku sprawdził się znakomicie.

    Dziecko podróżuje po wirtualnej mapie Polski odwiedzając różne miasta i regiony. Poznaje zabytki przyrody i architektury, wydarzenia historyczne ważne dla danego regionu, obyczaje, legendy, a także faunę i florę. Zabawne animacje, odgłosy zwierząt i fragmenty filmowe przedstawiające najpiękniejsze zakątki naszego kraju - to tylko część atrakcji. Twórcy programu zadbali o to, by nie był to kolejny atlas multimedialny, lecz rodzaj gry, której fabuła wciąga w świat geografii. Zabawa polega na odwiedzaniu różnych miast i krain geograficznych, w których wcześniej był Jaś - bohater gry. Wyjeżdżając na wakacje Jaś zapomniał z domu bardzo ważnej paczki - teraz trzeba go odnaleźć i dostarczyć przesyłkę. Problem w tym, że stale zmienia miejsce, pozostawiając tylko kartki, które kierują do kolejnych zakątków kraju. Raz

  • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1606

Spis treści
Zamów abonament