Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nie odbierać kota w worku

20 lutego 2006 | Nieruchomości, budownictwo | AG JB
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

Kto powinien usuwać usterki w nowym mieszkaniu Nie odbierać kota w worku - Dopóki byłem klientem, który chciał kupić mieszkanie, Agro-Man obchodził się ze mną jak z jajkiem. Gdy je kupiłem, a potem żądałem usunięcia usterek, zaczęto mnie ignorować - twierdzi Wiesław R. z osiedla przy ul. Szumiących Traw. Firma odrzuca zarzuty i zapewnia, że naprawy wykonuje na bieżąco. Usuwanie usterki trwało 12 dni W kuchni najpierw pękł sufit, a potem wielkie kawałki tynku spadły na podłogę - opowiada nasz czytelnik Do naprawy pozostały popękane ściany

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Brzeziny nasz czytelnik Wiesław R. kupił na początku 2001 roku. Klucze do lokalu dostał we wrześniu 2002, blisko pięć miesięcy po wyznaczonym terminie.

- Umowa sprzedaży gwarantowała mi odsetki za zwłokę, jeśli nastąpi z winy firmy. W tej sprawie korespondowałem z Agro-Manem przez rok. I nic. W końcu wystąpiłem na drogę sądową - mówi pan Wiesław.

Przedstawiciel dewelopera na rozprawę się nie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3769

Spis treści
Zamów abonament