Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Z tym zarządem nie pracuję

20 lutego 2006 | Sport | PW

ROZMOWA Trener polskich skoczków Heinz Kuttin Z tym zarządem nie pracuję Im dłużej trwają igrzyska, tym moi zawodnicy gorzej skaczą, i to nie dotyczy tylko Adama - mówi Heinz Kuttin Rz: Po konkursie na średniej skoczni wydawało się, że Adam Małysz jest już blisko najlepszych. Dlaczego kilka dni później uciekli mu tak daleko?

Heinz Kuttin: Im dłużej trwają igrzyska, tym moi zawodnicy gorzej skaczą, i to nie dotyczy tylko Adama. Po przyjeździe na igrzyska chłopcy byli w bardzo dobrej formie fizycznej i psychicznej. Rozluźnieni, rozbawieni, szczęśliwi, że tu są. Nie mogli się doczekać skoków, byli skupieni na swojej pracy. Po konkursie na średniej skoczni ten ogień jakoś przygasł. Wszyscy czuli, że szansa uciekła, atmosfera się popsuła. Stąd słaby konkurs na dużym obiekcie. Adamowi po prostu zabrakło tego wewnętrznego ognia. Ćwiczenia imitacyjne przed konkursem pokazywały, że fizycznie wszystko z nim jest w porządku, ale na skoczni nie był sobą.

Małysz...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3769

Spis treści
Zamów abonament