Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Maszynka do gier

03 czerwca 1996 | Nauka i Technika | PK

Maszynka do gier

Coraz częściej domowe komputery służące dzieciom do zabawy, zastępowane są przez bardzo nowoczesne i jednocześnie znacznie tańsze konsole gier. Oferują one kolorową grafikę i dźwięk doskonałej jakości za cenę kilkakrotnie niższą niż zwykły komputer PC, wyposażony we wszystkie niezbędne dodatki.

Najnowsze urządzenia przeznaczone tylko do gier mogą, pod względem wyposażenia, śmiało konkurować z przyzwoitym "pecetem". Najczęściej posiadają wbudowany czytnik kompaktów, na którym można także odtwarzać dyski audio. Taką konsolę można podłączyć do zwykłego telewizora -- nie jest potrzebny zatem oddzielny monitor, który może stanowić niekiedy poważny wydatek. Gry napisane na konsole doskonale trafiają w upodobania młodych fanów -- są kolorowe, mają dobrą oprawę dźwiękową i bardzo szybką grafikę. A to właśnie podoba się graczom najbardziej.

Popularność elektronicznych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 770

Spis treści

Nieruchomości, budownictwo

Zamów abonament