Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Komputer przegrywa z pieczątką

21 maja 2011 | Życie Warszawy | AG MG
Najczęściej firmy za pomocą sieci odsyłają do urzędów wypełnione formularze. W Internecie szukają też informacji  o biurach. Niechętnie tą drogą biorą udział w przetargach.
źródło: Archiwum
Najczęściej firmy za pomocą sieci odsyłają do urzędów wypełnione formularze. W Internecie szukają też informacji o biurach. Niechętnie tą drogą biorą udział w przetargach.

Prawie wszystkie firmy na Mazowszu mają dostęp do Internetu. Ale udział w przetargach on-line biorą niechętnie. – Magię papieru narzucają urzędnicy – mówią specjaliści

 

Jak wynika z badań warszawskiego urzędu statystycznego, dostęp do Internetu ma ponad 96 proc. przedsiębiorstw. W kontaktach z administracją publiczną najczęściej wykorzystują go do pobierania i odsyłania wypełnionych formularzy, co deklaruje odpowiednio 83 i 91 proc. respondentów oraz do pozyskiwania informacji – tak powiedziało 81 proc. firm.

Ale tylko 14 proc. przedsiębiorstw deklaruje, że...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8933

Spis treści
Zamów abonament