Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Szykuje się bitwa o młodych

21 maja 2011 | Kraj | Wojciech Wybranowski Jarosław Stróżyk
Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje specjalny program wyborczy dla młodych. Na zdjęciu poseł Adam Hofman na konwencji PiS dla młodzieży w Warszawie w grudniu 2010 r.
autor zdjęcia: Darek Golik
źródło: Fotorzepa
Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje specjalny program wyborczy dla młodych. Na zdjęciu poseł Adam Hofman na konwencji PiS dla młodzieży w Warszawie w grudniu 2010 r.
Wśród młodych głosujących poparcie dla Platformy było  o kilkanaście pkt proc. wyższe niż wśród ogółu wyborców – pokazało badanie exit poll zrealizowane przez TNS OBOP przed  1100 lokalami wyborczymi. Przepytano ponad 100 tys. osób.
źródło: Rzeczpospolita
Wśród młodych głosujących poparcie dla Platformy było o kilkanaście pkt proc. wyższe niż wśród ogółu wyborców – pokazało badanie exit poll zrealizowane przez TNS OBOP przed 1100 lokalami wyborczymi. Przepytano ponad 100 tys. osób.

PiS chce przejąć rozczarowanych Platformą. Ale PO też będzie walczyć o najmłodszych wyborców

 

– Ludzie wchodzący w dorosłe życie, studenci raz dali się nabrać Donaldowi Tuskowi na obietnicę drugiej Irlandii, ale zamiast cudów doczekali się hochsztaplerskich sztuczek – mówi „Rz" poseł Maks Kraczkowski (PiS). – Będziemy walczyć o pozyskanie ich głosów.

Batalię o głosy „młodych, wykształconych, z wielkich miast" PiS rozpocznie już w sobotę. Jarosław Kaczyński spotka się w Warszawie z ok. 200 szefami powiatowych młodzieżówek PiS. – Zaczynamy prace nad programem adresowanym do młodych ludzi – mówi „Rz" Marcin Mastalerek, szef Forum Młodych PiS. Partia ma ogłosić go na początku czerwca.

O godzinach historii i bezrobociu

Od lipca...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8933

Spis treści
Zamów abonament